Zapraszamy do Żywego Różańca Bł. Karoliny

Członkowie Żywego Różańca modlą się  w intencjach, powierzanych drogą elektroniczną wstawiennictwu Błogosławionej Karoliny, zwłaszcza za ludzi młodych oraz w intencjach młodzieży.

Dlatego, jeśli nie należysz jeszcze do żywych róż różańcowych, a chcesz się modlić - Żywy Różaniec Błogosławionej Karoliny, to propozycja dla Ciebie. Przyłącz się !

Żywy Różaniec oznacza:

- Życie według Ewangelii, która jest fundamentem i źródłem życia chrześcijańskiego. Różaniec jest modlitwą ewangeliczną, ponieważ zawiera Modlitwę Pańską i Pozdrowienie Anielskie oraz ewangeliczne Tajemnice naszego odkupienia. Z tego powodu Różaniec nazywamy streszczeniem lub zbiorem najważniejszych prawd Ewangelii.

- Życie wiarą, nadzieją i miłością, należeć bowiem do Żywego Różańca znaczy – wierzyć w istnienie Boga i wierzyć Bogu, który przemawia, ufać Bogu i w Jego dzieło zbawienia oraz kochać Boga, a w Bogu i dla Boga ludzi.

- Żywy Różaniec składa się z Żywych Róż. Każda Róża posiada dwadzieścia osób, z których każda odmawia codziennie jeden dziesiątek różańca, czyli jedną tajemnicę połączoną z rozważaniem. W ten sposób odmawiany jest w Róży codziennie cały Różaniec – dwadzieścia tajemnic. Jest to jakby wieniec różany składany u stóp Królowej.

 

Wszelkie zapytania proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Wybierz Różę

Odwiedza nas

  • Odwiedza nas 11 gości
Copyright © 2013 - Żywy Różaniec Błogosławionej Karoliny - dk design